Odchudzanie z dietetykiem

Odchudzanie z dietetykiem do najskuteczniejsza forma walki ze zbędnymi kilogramami.  Profesjonalista poradzi, jak skutecznie i bez szkody dla zdrowia, zmienić nawyki żywieniowe. Dieta odchudzająca będzie przynosić efekty jedynie w przypadku, gdy zostanie przygotowana z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i zwyczajów. Powinna być idealnie dopasowana niczym sukienka, czy garnitur. Uniwersalne diety znalezione w kolorowych magazynach, czy stron internetowych nie przynoszą spodziewanych efektów. 
Odchudzanie z dietetykiem umożliwia dostosowanie kuracji do stanu zdrowia, współistniejących chorób, stanu fizjologicznego, wieku, płci, aktywności fizycznej… i wielu innych czynników.

Porady dietetyka przez internet, dietetyk online

Odchudzanie z dietetykiem to zrozumiałe i skuteczne porady, oparte na badaniach naukowych, które ułatwią Ci walkę ze zbędnymi kilogramami oraz trwale zmienią zwyczaje żywieniowe. Plan żywieniowy dostosowanych do Twoich potrzeb pozwoli Ci schudnąć bez efektu jo-jo. Na pewno sylwetka utrzyma się przez długie lata.

Odchudzanie zaczyna się w głowie.

Głównym krokiem jest określenie celu oraz liczby kilogramów do zgubienia. Następnie, na podstawie ankiety, analizuję rozkład dnia i dobieram do niego odpowiednie posiłki, tak byś mógł bez trudu przestrzegać zaleceń diety wypełniając codzienne obowiązki. Skład posiłków dostosowany jest do  indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. W ten sposób powstają smaczne jadłospisy. Propozycje posiłków są szybkie i proste w przygotowaniu oraz co najważniejsze pełnowartościowe. Składniki diety dobieramy w proporcjach, które pozwalają  organizmowi na spalanie maksymalnej ilości zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Podczas kolejnej konsultacji analizujemy postępy. Omawiamy także wrażenia na temat diety, aby mogła być ona jeszcze lepiej dopasowana. 

Odpowiednia dieta odchudzająca musi przede wszystkim:

  • dostarczać mniej kalorii niż organizm potrzebuje 
  • dostarczyć wszystkich składników odżywczych niezbędnych dla organizmu
  • być łatwa do przyrządzenia
  • dostosowana do upodobań osoby odchudzającej się
  • dostosowana do aktywności fizycznej

Dieta odchudzająca nie musi być przerażać. Odpowiednio ułożona zawiera mniej kaloryczne zamienniki produktów i nie pozwala na głodowanie. Nie chodzi o trudnienie człowiekowi życia i „ukaranie” za zbędne kilogramy. Zadanie dietetyka polega na ułożeniu diety prawidłowo odżywiającej pacjenta z jednoczesnym deficytem deficyt energetycznym, który ułatwi spalanie i utratę niechcianych kilogramów.