Dieta online – Indywidualny plan żywieniowy – 7, 14 dni (100 – 150 zł)

Plan żywieniowy dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy lub osób oraz utrzymać organizm w dobrej kondycji. Dieta online układana jest na podstawie wypełnionego przez Państwa online wywiadu żywieniowego. Plan dostosowany jest do zapotrzebowania organizmu na energię i makroskładniki, a także prowadzonego stylu życia (np. godziny pracy). Dzięki czemu pacjent uczy się zdrowych nawyków żywieniowych.

Dieta online – Indywidualny plan żywieniowy specjalistyczny oraz w chorobach dietozależnych – 7, 14 dni (150 – 200 zł)

Dieta online, czyli Plan żywieniowy układany jest na podstawie wypełnionego przez Państwa online wywiadu żywieniowego. Plan dostosowany jest do zapotrzebowania organizmu na energię i makroskładniki, a także prowadzonego stylu życia (np. godziny pracy) z uwzględnieniem jednostek chorobowych, nietolerancji pokarmowych i alergii. Wraz z planem pacjent otrzymuje poradnik żywieniowy wraz z listą produktów i potraw wskazanych i niewskazanych oraz zamiennikami. Dzięki czemu pacjent uczy się zdrowych nawyków żywieniowych.

Porady dla rodziców w zakresie żywienia dzieci – 40 zł

Indywidualna porada dostosowana do potrzeb Twojego dziecka. Jeżeli masz problem z wprowadzaniem nowych produktów lub zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać – zadzwoń! Na pewno szybko znajdziemy skuteczne rozwiązanie.

Konsultacja i edukacja żywieniowa odbywająca się przez Skype, e-mail, telefon – 50 zł

Konsultacja kontrolna – 50 zł