Co jeść po treningu?

Dietetyk online to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla zapracowanych i spędzających dużo czasu na siłowni. Nie raz zastanawiasz się co jeść po treningu, a co przed, aby organizm odpowiednio zregenerował się i osiągnął najlepsze rezultaty? To pytanie słyszę bardzo często. Żyjemy w czasach, w których dbałość o zdrowie i wygląd jest niezwykle ważne, Zatem ćwiczymy i chcemy widzieć efekty. Na pewno odpowiednia dieta jest niezbędna, aby organizm sprostał naszym wymaganiom.

Dietetyk online radzi co jeść po treningu

Jesteś sportowcem? Dietetyk online ułoży odpowiedni Plan Żywieniowy dostosowany do Twojej dyscypliny sportowej ułatwi Ci zwiększenie efektywności treningu. Z pewnością odpowiednia dieta optymalizuje trening. Zależy ona od rodzaju wykonywanego przez Ciebie wysiłku (siłowy, szybkościowy, wytrzymałościowy) oraz etapu, na którym się znajdujesz (przygotowanie do zawodów, zawody, regeneracja). Dieta decyduje o sukcesie lub porażce sportowej, może być przyczyną kontuzji lub przetrenowania.

Co jeść na śniadanie? Płatki, omlet, a może kanapki?

Jak powinno wyglądać drugie śniadanie?

Czy ryba na obiad będzie odpowiednia?

Banan na podwieczorek to chyba za mało?

A co z kolacją? Przecież jestem na redukcji.

 Jeżeli często nurtują Cię powyższe pytania to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. Na pewno rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i ułożymy dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji smakowych.

Dietetyk online ułoży odpowiedni Plan Żywieniowy poprawi Twoją sprawność, ukształtuje sylwetkę oraz poprawi samopoczucie. 

Plan Żywieniowy dostosowany do Twojej aktywności fizycznej znacząco poprawi efektywność ćwiczeń. Nie tylko w przypadku sportów sylwetkowych: różne formy fitnessu czy ćwiczeń z obciążeniem, lecz także podczas ćwiczeń rekreacyjnych – odpowiedni Plan Żywieniowy jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Każda osoba trenująca powinna wiedzieć co jeść po treningu. Powrót.