Co jeść po treningu?

Co jeść po treningu, a co przed, aby organizm odpowiednio zregenerował się i osiągnął najlepsze rezultaty? To pytanie słyszę bardzo często. Żyjemy w czasach, w których dbałość o zdrowie i wygląd jest niezwykle ważne. Zatem ćwiczymy i chcemy widzieć efekty. Odpowiednia dieta jest niezbędna, aby organizm sprostał naszym wymaganiom.

co jeść po treningu

Jesteś sportowcem? Plan Żywieniowy dostosowany do Twojej dyscypliny sportowej ułatwi Ci zwiększenie efektywności treningu. Odpowiednia dieta optymalizuje trening. Zależy ona od rodzaju wykonywanego przez Ciebie wysiłku (siłowy, szybkościowy, wytrzymałościowy) oraz etapu, na którym się znajdujesz (przygotowanie do zawodów, zawody, regeneracja). Dieta decyduje o sukcesie lub porażce sportowej, może być przyczyną kontuzji lub przetrenowania.

Odpowiedni Plan Żywieniowy poprawi Twoją sprawność, ukształtuje sylwetkę oraz poprawi samopoczucie. 

Plan Żywieniowy dostosowany do Twojej aktywności fizycznej znacząco poprawi efektywność ćwiczeń. Nie tylko w przypadku sportów sylwetkowych: różne formy fitnessu czy ćwiczeń z obciążeniem, lecz także podczas ćwiczeń rekreacyjnych – odpowiedni Plan Żywieniowy jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Każda osoba trenująca powinna wiedzieć co jeść po treningu.