Porady dietetyka w internecie - Twój osobisty dietetyk online

Porady dietetyka przez internet – kto dowodzi?

Mgr inż. Paulina Roziewska 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Założycielka Centrum Dietetyki Medycznej – Porady dietetyka przez internet

Miłośniczka zielonej herbaty i fitnessu oraz niekwestionowana wielbicielka eksperymentów kulinarnych. Z pewnością tak mogę w kilku słowach opisać swoją osobę. W swojej pracy z pacjentami zawsze kieruję się fachową wiedzą oraz stawianych wymagań. Dostosowuję się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co umożliwia stworzenie atmosfery zrozumienia i zaufania. Metamorfozy osób pracujących ze mną – nie tylko zewnętrzne, lecz także i wewnętrzne, są dla mnie olbrzymią satysfakcją.

Chcę pomagać w osiąganiu celu, czyli chudnąć, budować lub poprawiać sylwetkę. Reasumując realizować marzenia moich pacjentów. Porady dietetyka przez internet umożliwiają  taką profesjonalną pomoc, zatem to fantastyczne wyjście dla osób zabieganych czy mieszkających za granicą.

Dietetyka to dla mnie styl bycia i pasja, zatem nieustannie motywuje mnie do udziału w konferencjach dotyczących zdrowego stylu życia oraz regularnego blogowania. Zaznaczę również, że gotowanie to moja obsesja, a w kuchni króluje zasada – szybko, smacznie, zdrowo. Tą samą zasadę wykorzystuję układając diety swoim pacjentom obalając mit, że dieta musi być skomplikowana,  niesmaczna, nudna, czy składająca się z wymyślnych i dziwnych produktów spożywczych. Powrót.

Paulina Roziewska Porady dietetyka przez internet

Porady dietetyka przez internet. Czym jest dietetyka online?

Z pewnością to nauka o żywieniu osób nie tylko zdrowych, ale również chorych. Jest to niezwykle rozległa dziedzina, która łączy ze sobą pojęcia związane z zasadami odżywiania, łączeniem leków z żywnością, oceną stanu zdrowia, zapobieganiem chorobom zależnym od żywienia, czy kontrolowaniem jakości produktów spożywczych i warunków ich przechowywania. Dodajmy, że dietetyka online to dietetyka dla ludzi ceniących wygodę. Porady dietetyka przez internet są idealne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Po pierwsze i najważniejsze moim celem jest przekazanie wiedzy praktycznej o żywności i żywieniu, tak aby osoba przygotowana na zmiany w swoim stylu życia, umiała samodzielnie planować zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Dzięki temu efekt uzyskany na drodze kuracji dietetycznej będzie trwały, a ja z pewnością życzę Państwu jedynie samych efektów.

Niewątpliwie zadanie dietetyka polega na uświadomieniu pacjentowi zasad prawidłowego odżywiania. Przede wszystkim przekazaniu wiedzy odnośnie: jaką wybierać żywność? Również jak zdrowo przygotowywać potrawy? Bezsprzecznie dietetycy pomagają rozwiązywać różne problemy ze zdrowiem. Podsumowując obecnie prawie każda jednostka chorobowa wymaga zastosowania specyficznych zaleceń dietetycznych.

Dietetyk online również nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach:

Porady dietetyka przez internet
certyfikat Paulina Roziewska
dietetyk online
Porady dietetyka przez internet
Porady dietetyka przez internet
Porady dietetyka przez internet

Lekarz medycyny

Tomasz Kawenka

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji, a prywatnie wielbiciel smacznej i zdrowej kuchni.

Od dawna interesuje się zdrowym odżywianiem. Okazuje się, iż spożywana żywność wpływa na wszystkie procesy zachodzące w organizmie. Niewątpliwie badania dowodzą, iż odpowiedni jadłospis zmniejsza ryzyko zachorowania a także skraca czas trwania choroby. Z pewnością to doskonałe uzupełnienie farmakoterapii chorób takich jak: nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca, alergie, choroby układu pokarmowego, nowotwory i wielu innych.

Reasumując Indywidualny Plan Żywieniowy to profilaktyka chorób oraz sposób na poprawę samopoczucia. Pamiętajmy, że zdrowie jest największym dobrem,  dlatego powinniśmy o nie odpowiednio dbać. Powrót.

Porady lekarza w internecie